Барај
%
×
Elevate your style with Mango
КОШУЛА
SPRINGFIELD

КОШУЛА

Шифра на артикл: 1516612-60
2.990 МКД
1.196 МКД
957 МКД
Заштеда: 2.033 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 68% ПАМУК 29% ПОЛИЕСТЕР 3% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ DJ001559
2.790 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
2.990 МКД
1.196 МКД
957 МКД
Заштеда: 2.033 МКД
Извести ме за попуст
2
1