Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
SPRINGFIELD

КОШУЛА

Шифра на артикл: 1504018-13
2.490 МКД
1.494 МКД
1.270 МКД
Заштеда: 1.220 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 60% ПАМУК 37% ПОЛИЕСТЕР 3% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara
2.490 МКД
1.494 МКД
1.270 МКД
Заштеда: 1.220 МКД
Извести ме за попуст
2
1