Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

КОШУЛА
DAN JOHN

КОШУЛА

Шифра на артикл: DJ001050
Isbn: I22C21-1140-CUSBIANCO
3.290 МКД
3.290 МКД
3.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS/S
  37
 • S
  38
 • S/M
  39
 • M
  40
 • M/L
  41
 • L
  42
 • L/XL
  43
 • XL
  44
 • XL/XXL
  45
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 86% Полиамид, 14% Еластин
Trenutno nema komentara
3.290 МКД
3.290 МКД
3.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1