Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

КОШУЛА
DAN JOHN

КОШУЛА

Шифра на артикл: DJ001048
Isbn: I22C21-1138-TBIROYAL
3.290 МКД
2.299 МКД
2.299 МКД
Заштеда: 991 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS/S
  37
 • S
  38
 • S/M
  39
 • M
  40
 • M/L
  41
 • L
  42
 • L/XL
  43
 • XL
  44
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Trenutno nema komentara
3.290 МКД
2.299 МКД
2.299 МКД
Заштеда: 991 МКД
Извести ме за попуст
2
1