Барај
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
PARFOIS

КОШУЛА

Шифра на артикл: 203156_BL
2.490 МКД
2.490 МКД
1.743 МКД
Заштеда: 747 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 25%Полиамид, 75%Целулоза

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 203443_LB
1.603 МКД
Заштеда -30%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6794270-85
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 8414554-16
2.443 МКД
Заштеда -30%
3.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6794250-10
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6794268-13
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6794260-13
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ GSS014138
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 37015966-52
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ GSS013964
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 37934040-52
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 37093840-50
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 22WWCW36-5175
4.123 МКД
Заштеда -30%
5.890 МКД
Големина
XS
S
M
L