Барај
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
TOMMY HILFIGER

КОМБИНЕЗОН

Шифра на артикл: DW0DW13411-1A5
11.190 МКД
11.190 МКД
7.833 МКД
Заштеда: 3.357 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОМБИНЕЗОНИ
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 79%Памук 20%коноп 1%еластин


Trenutno nema komentara