Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

КАРМИН ЗА УСНИ
KIKO MILANO

КАРМИН ЗА УСНИ

Шифра на артикл: KM000000140005B
Šifra proizvođača: KM000000140
570 МКД
570 МКД
399 МКД
Заштеда: 171 МКД
Извести ме за попуст
Kiko дополнителни 10

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други дополнителни попусти

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАРМИН ЗА УСНИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Синтетички влакна
Нијанса 05 Warm Rose
Trenutno nema komentara

Слични производи