Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

КАРМИН ЗА УСНИ
КАРМИН ЗА УСНИ
КАРМИН ЗА УСНИ
КАРМИН ЗА УСНИ
KIKO MILANO

КАРМИН ЗА УСНИ

Шифра на артикл: KM0020102410244
Šifra proizvođača: KM000000166
440 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАРМИН ЗА УСНИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона KIKO Continuity
Нијанса 102 Pink Sand
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАРМИН ЗА УСНИ KM000000007101B
490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАРМИН ЗА УСНИ KM130204044304A
490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАРМИН ЗА УСНИ KC000000483003B
690 МКД
Sačuvano u omiljne
КАРМИН ЗА УСНИ KC000000483002B
690 МКД
Sačuvano u omiljne
КАРМИН ЗА УСНИ KC000000483001B
690 МКД
Sačuvano u omiljne
КАРМИН ЗА УСНИ KC000000486003B
690 МКД
Sačuvano u omiljne
КАРМИН ЗА УСНИ KC000000485003B
720 МКД
Sačuvano u omiljne
КАРМИН ЗА УСНИ KC000000485002B
720 МКД
Sačuvano u omiljne
КАРМИН ЗА УСНИ KC000000485001B
720 МКД
Sačuvano u omiljne
КАРМИН ЗА УСНИ KC000000483008B
690 МКД
Sačuvano u omiljne
КАРМИН ЗА УСНИ KC000000483007B
690 МКД
Sačuvano u omiljne
КАРМИН ЗА УСНИ KC000000483006B
690 МКД