Барај
%
×
Geox - step out in style
КАРГО ПАНТАЛОНИ
КАРГО ПАНТАЛОНИ
КАРГО ПАНТАЛОНИ
КАРГО ПАНТАЛОНИ
HUGO

КАРГО ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: HB50493932 001
Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАРГО ПАНТАЛОНИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% РЕЦИКЛИРАН ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
9.890 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
11.890 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
8.590 МКД
Големина
38_032
36_032
34_032
33_032
32_032
31_032
35_032