Барај
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
MANGO

КАРДИГАН

Шифра на артикл: 17057718-99
2.490 МКД
2.190 МКД
2.190 МКД
Заштеда: 300 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАРДИГАН
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 46% Вискоза 32% Полиестер 22% Полиамид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 17069066-88
1.990 МКД
Заштеда -33%
2.990 МКД
Големина
S
M
L