КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
MANGO

КАРДИГАН

Шифра на артикл: 53025032-05
Провери достапност
  • S
    *
  • M
    *
  • L
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАРДИГАН
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Состав 90%Акрил10%Полиамид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 67040525-80
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 67040525-05
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 67054755-99
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 67060578-99
2.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 67080522-99
1.090 МКД
Заштеда 27%
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 67080522-06
1.090 МКД
Заштеда 27%
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 67040525-95
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 67040525-70
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 67040525-09
990 МКД
Големина
S
M
L
string(0) ""
string(0) ""