Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
КАПУТ
SCOTCH&SODA

КАПУТ

Шифра на артикл: SS174387-0002
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд SCOTCH&SODA
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 60% ПОЛИЕСТЕР 40% ВОЛНА