Барај
%
×
Elevate your style with Mango
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
MANGO

КАПУТ

Шифра на артикл: 57006717-08
Šifra proizvođača: 57006717
12.990 МКД
8.990 МКД
8.990 МКД
Заштеда: 4.000 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 40% РЕЦИКЛИРАН ПОЛИЕСТЕР 51% ВОЛНА 09% ПОЛИЕСТЕР ПОСТАВА: 56% ПОЛИЕСТЕР 44% ВИСКОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 67020456-09
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 67090453-06
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 67030644-09
9.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 8236610-33
2.155 МКД
Заштеда -52%
2.694 МКД
4.490 МКД
Големина
S
M
L