Барај
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
GUESS

КАПУТ

Шифра на артикл: GSS014069
Isbn: W2BL53WEWY0-F8AQ
14.490 МКД
14.490 МКД
10.143 МКД
Заштеда: 4.347 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 85% Полиестер 10% Волна 5% други влакна

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 37915130-37
6.993 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Големина
XS
S
M