Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
SPRINGFIELD

КАПУТ

Шифра на артикл: 8234629-41
6.290 МКД
3.774 МКД
3.774 МКД
Заштеда: 2.516 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка

Провери достапност
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 73% ПОЛИЕСТЕР 12% АКРИЛ 7% ВИСКОЗА 5% ПОЛИАМИД 2% ВОЛНА 1% ПАМУК

Trenutno nema komentara
6.290 МКД
3.774 МКД
3.774 МКД
Заштеда: 2.516 МКД
Извести ме за попуст
2
1