Барај
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
MANGO

КАПУТ

Шифра на артикл: 37805915-95
Šifra proizvođača: 37805915
3.490 МКД
3.490 МКД
2.443 МКД
Заштеда: 1.047 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 6 Години (116cm)
  6 Години (116cm)
 • 7 Години (122cm)
  7 Години (122cm)
 • 8 Години (128cm)
  8 Години (128cm)
 • 9 Години (134cm)
  9 Години (134cm)
 • 10 Години (140cm)
  10 Години (140cm)
 • 12 Години (152cm)
  12 Години (152cm)
 • 13-14 Години (164 cm)
  13-14 Години (164 cm)
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд MANGO
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 70% Полиестер 27% Волна 02% Полиамид 01% Акрил Постава: 100% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 37005916-92
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14