Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
SCOTCH&SODA

КАПУТ

Шифра на артикл: 167010-0137
16.390 МКД
16.390 МКД
16.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд SCOTCH&SODA
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 95%Полиестер 5%еластин
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 47950039-09
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 47950096-09
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L