Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
MANGO

КАПУТ

Шифра на артикл: 37715130-99
Šifra proizvođača: 37715130
9.990 МКД
9.990 МКД
9.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 43% Полиестер 30% Рециклирана волна 22% Волна 03% Полиамид 01% Акрил 01% Вискоза

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 47040059-99
9.990 МКД
Големина
XS
S
M