ЖЕНСКИ КАПУТ
SUPER DRY

ЖЕНСКИ КАПУТ

Шифра на артикл: W5000084A-B8B
7.990 МКД
7.990 МКД
5.590 МКД
Заштеда: 2.400 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FL19 PREWIEV SS20

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""