Барај
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
SPRINGFIELD

КАПУТ

Шифра на артикл: 8236526-46
5.999 МКД
5.999 МКД
1.800 МКД
Заштеда: 4.199 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции.

Последно парче
Провери достапност
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Состав 64% Полиестер 33% Волна 03% Акрил

Trenutno nema komentara