Барај
%
×
Elevate your style with Mango
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 214417_BG
1.190 МКД
1.190 МКД
952 МКД
Заштеда: 238 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 4387694-38
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 4387696-90
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 216910_BG
952 МКД
Заштеда -20%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 215336_BG
952 МКД
Заштеда -20%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GV4RZ03 WFKN0 A10L
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 200549_TU
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД