Барај
%
×
Elevate your style with Mango
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 200549_FU
790 МКД
790 МКД
632 МКД
Заштеда: 158 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ВОЛНА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 208978_PK
476 МКД
Заштеда -60%
595 МКД
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 207320_PK
676 МКД
Заштеда -60%
845 МКД
1.690 МКД
790 МКД
790 МКД
632 МКД
Заштеда: 158 МКД
Извести ме за попуст
2
1