Барај
%
×
Elevate your style with Mango
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
MANGO

КАПА

Шифра на артикл: 67020265-92
Šifra proizvođača: 67020265

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 72% АКРИЛ 28% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ SDW9010167A-C24
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 214416_GY
952 МКД
Заштеда -20%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 194335_GY
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 171022_GY
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД