Барај
%
×
Elevate your style with Mango
КАПА
SUPER DRY

КАПА

Шифра на артикл: SDW9010163A-1JP
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 71% ПАМУК 24% ПОЛИЕСТЕР 5% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 4387694-38
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 4387696-90
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 216910_BG
952 МКД
Заштеда -20%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 215336_BG
952 МКД
Заштеда -20%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GV4RZ03 WFKN0 A10L
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 200549_TU
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД