Барај
%
×
Elevate your style with Mango
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 213442_GN
1.390 МКД
1.390 МКД
1.112 МКД
Заштеда: 278 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ВНАТРЕШНОСТ 1: 100% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 200549_GN
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 214982_GN
396 МКД
Заштеда -60%
495 МКД
990 МКД
1.390 МКД
1.390 МКД
1.112 МКД
Заштеда: 278 МКД
Извести ме за попуст
2
1