Барај
%
×
Elevate your style with Mango
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 1938001HM

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ВОЛНА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 216778_HM
1.112 МКД
Заштеда -20%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 201542_HM
1.112 МКД
Заштеда -20%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 2124621HM
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 212462_HM
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 1913451HM
952 МКД
Заштеда -20%
1.190 МКД