Барај
%
×
through the colour lens - mango
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 213179_EC
990 МКД
990 МКД
495 МКД
Заштеда: 495 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ВНАТРЕШНОСТ 1: 20% ПАМУК80% ПОЛИЕСТЕР / 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 218976_EC
Цена 1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 77020251-01
Цена 990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 77010250-05
Цена 990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ THAW0AW15955-YBL
Цена 1.463 МКД
Заштеда -30%
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 67035728-02
Цена 790 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
КАПИ CKK60K611978-CGA
Цена 2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 217699_WT
Цена 595 МКД
Заштеда -50%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 213607_EC
Цена 1.045 МКД
Заштеда -50%
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GW4RZ03 D5A30 G011
Цена 1.674 МКД
Заштеда -40%
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 2005491EC
Цена 790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 211317_WT
Цена 495 МКД
Заштеда -50%
990 МКД
990 МКД
990 МКД
495 МКД
Заштеда: 495 МКД
Извести ме за попуст
2
1