Барај
%
×
Elevate your style with Mango
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 201542_KK
1.390 МКД
1.390 МКД
1.112 МКД
Заштеда: 278 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ RAW4298 {A0406}057
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 216910_KK
952 МКД
Заштеда -20%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 215336_KK
952 МКД
Заштеда -20%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 212465_KK
476 МКД
Заштеда -60%
595 МКД
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 212462_KK
396 МКД
Заштеда -60%
495 МКД
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 208978_KK
476 МКД
Заштеда -60%
595 МКД
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 206089_KK
476 МКД
Заштеда -60%
595 МКД
1.190 МКД