Барај
%
×
Elevate your style with Mango
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
MANGO

КАПА

Шифра на артикл: 57057737-20
Šifra proizvođača: 57057737

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 70% ПОЛИЕСТЕР 21% ПОЛИАМИД 08% ВОЛНА 01% ЕЛАСТИН