Барај
%
×
Elevate your style with Mango
КАПА
SUPER DRY

КАПА

Шифра на артикл: SDW9010162A-1JF
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 200549_FU
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 208978_PK
476 МКД
Заштеда -60%
595 МКД
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 207320_PK
676 МКД
Заштеда -60%
845 МКД
1.690 МКД