Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 1913451HM
1.190 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ВНАТРЕШНОСТ 1: 20% ПАМУК 80% ПОЛИЕСТЕР / 5% ВОЛНА 95% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 219062_BM
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 218612_HM
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 216910_KK
952 МКД
Заштеда -20%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 201542_HM
1.112 МКД
Заштеда -20%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 2124621HM
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 212462_HM
990 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
2
1