Барај
%
×
Live in LEVIS
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 211317_WT
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 67035728-02
990 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
КАПИ 217890_WT
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GW4GZ19 WEGD0 G011
2.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 67045727-05
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ CKK60K611978-CGA
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 217562_EC
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 217699_WT
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 213607_EC
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GW4RZ03 D5A30 G011
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 213179_EC
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 2005491EC
790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 196771_EC
1.390 МКД
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1