Барај
%
×
Live in LEVIS
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 208982_EC

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав ВНАТРЕШНОСТ 1: 5% ПАМУК 95% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 67035728-02
990 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
КАПИ 217890_WT
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GW4GZ19 WEGD0 G011
2.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 67045727-05
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ CKK60K611978-CGA
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 217562_EC
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 217699_WT
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 213607_EC
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GW4RZ03 D5A30 G011
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 213179_EC
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 2005491EC
790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 211317_WT
990 МКД