Барај
%
×
Geox - step out in style
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
REPLAY

КАПА

Шифра на артикл: RAW4294 {A7004}317
Isbn: AW4294.000.A7004-317
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд REPLAY
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 50%АКРИЛ 50%ВОЛНА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ THAW0AW15842-TIC
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 67035726-85
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ HB50508845 666
2.390 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 200549_FU
790 МКД