Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 201872_BK
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав ПОСТАВА: 100%ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 30%ПОЛИУРЕТАН, 70%ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 57095790-99
990 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS016985
2.190 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS016982
2.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS016972
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ RPL011597
2.990 МКД
Големина
S/M
M/L
Sačuvano u omiljne
КАПИ RPL011565
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ K60K611512-BAX
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 211349_BK
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS016634
2.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS016625
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 57034025-99
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 57034022-99
990 МКД
Големина
S
M