Барај
%
×
Elevate your style with Mango
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 201616_CA
990 МКД
990 МКД
297 МКД
Заштеда: 693 МКД
Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав ПОСТАВА: 20%ПАМУК, 80%ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 4%ВИСКОЗА, 5%ВОЛНА, 6%ПАМУК, 85%ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 213179_CA
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 194744_CA
476 МКД
Заштеда -60%
595 МКД
1.190 МКД