Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

КАПА
SUPER DRY

КАПА

Шифра на артикл: W9010156A-NUD
1.690 МКД
1.014 МКД
1.014 МКД
Заштеда: 676 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 40% Најлон 36% Акрил 14% Волна 10% Алпака

Trenutno nema komentara
1.690 МКД
1.014 МКД
1.014 МКД
Заштеда: 676 МКД
Извести ме за попуст
2
1