Барај
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
TOMMY JEANS

КАПА

Шифра на артикл: THAW0AW15842-TIC
0 МКД
2.090 МКД
2.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд TOMMY JEANS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК


Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ SDW9010178A-TWF
2.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GV4GZ00 WFKN0 PSPK
2.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 67035726-85
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 200549_FU
790 МКД
0 МКД
2.090 МКД
2.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1