Барај
%
×
Springfield kids
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
BOSS

КАПА

Шифра на артикл: 50475961-404
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона Online Only FW
Состав 32% ВОЛНА 30% АЛПАКА 30% ПОЛИАМИД 6% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 174886-0002
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 50502600-405
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 50496012-410
3.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ A2PPA-451
4.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 50496033-412
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ A2PSK-451
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 50495306-404
4.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ RPL011286
2.190 МКД