Барај
%
×
20 years of OKAIDI
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 201558_GY
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона Online Only FW
Состав ЛИЦЕ: 47%ПОЛИАМИД, 48%АКРИЛ, 5%ВОЛНА

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 214416_GY
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 67020265-92
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 57057737-94
890 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 57057740-94
890 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS017153
2.190 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПИ 211506_GY
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 57044021-94
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ RPL011393
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ RPL011390
3.690 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 194335_GY
790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 171022_GY
790 МКД