Барај
%
×
Springfield kids
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 199987_CA
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона Online Only FW
Состав ПОСТАВА:20%ПАМУК, 80%ПОЛИСТЕР / ЛИЦЕ:100%ПОЛИСТЕР

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 67050261-30
990 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
КАПИ 213179_CA
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS017203
1.790 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS017112
2.190 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПИ RPL011709
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS016983
2.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 194744_CA
833 МКД
Заштеда -30%
1.190 МКД