Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 199988_EC
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона Online Only FW
Состав ПОСТАВА: 100%ПОЛИЕСТЕР / СОСТАВ: 100%ПОЛИУРЕТАН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 211317_WT
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 212483_WT
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 7896448-99
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 57085787-05
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 57095790-05
990 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
КАПИ 208982_EC
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS016676
2.190 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПИ 206089_EC
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 200549_EC
790 МКД