Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
LYLE & SCOTT

КАПА

Шифра на артикл: HE960ARC-Z271
1.690 МКД
1.690 МКД
1.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд LYLE & SCOTT
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Акрил
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 50476454-404
3.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS014121
2.190 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПИ 50476440-404
4.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ A1EGV-451
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 37005903-56
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ RPL009905
2.590 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ RPL009883
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 0124427-10
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ AM0AM09575-C87
2.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 50472250-402
3.990 МКД