Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
MANGO

КАПА

Шифра на артикл: 37024017-08
Šifra proizvođača: 37024017
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона Online Only FW
Состав 43% ВОЛНА 41% ПОЛИЕСТЕР 16% ВИСКОЗА ПОСТАВА: 90% ПОЛИЕСТЕР 10% ПАМУК

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ RPL011709
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 57085787-30
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS016983
2.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ RPL011596
2.990 МКД
Големина
S/M
M/L
Sačuvano u omiljne
КАПИ RPL011564
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 57064765-30
990 МКД
Големина
S
M