Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
MANGO

КАПА

Шифра на артикл: 37000161-37
Šifra proizvođača: 37000161
1.290 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Полиестер Постава: 90% Полиестер 10% Памук

Trenutno nema komentara