Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 193397_PK
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Лице: 100%Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 200547_PK
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ A2P48-662
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ AW0AW11853-THW
2.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ RPL009619
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 196448_PK
990 МКД