Барај
КАПА
GUESS

КАПА

Шифра на артикл: GSS009545
Isbn: W1GZ36WA280-TWHT
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 87016706-05
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ AW0AW09765-YBR
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 233064-6-21
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ W9010003A-01C
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ AW0AW09806-YBI
2.790 МКД