Барај
%
×
KIDS COLLECTION
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
MANGO

КАПА

Шифра на артикл: 67045727-05
Šifra proizvođača: 67045727
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК ПОСТАВА: 90% ПОЛИЕСТЕР 10% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 218976_EC
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 77020251-01
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 77010250-05
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ THAW0AW15955-YBL
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 67035728-02
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
КАПИ GW4GZ19 WEGD0 G011
1.752 МКД
Заштеда -20%
2.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ CKK60K611978-CGA
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 217562_EC
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 217699_WT
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 213607_EC
1.672 МКД
Заштеда -20%
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GW4RZ03 D5A30 G011
2.232 МКД
Заштеда -20%
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 213179_EC
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД