Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
LEVI'S

ЈАКНА

Шифра на артикл: 27523-0000
8.690 МКД
8.490 МКД
6.792 МКД
Заштеда: 1.698 МКД

Попустот се пресметува во кошничка

Провери достапност
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • XXL
  *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд LEVI'S
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J30J318222-BEH
28.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M1428FT2801-3351
23.790 МКД
Големина
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0952028-01
3.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011275A-02A
12.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011254A-12A
15.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011213A-02A
7.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011126A-02A
7.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011120A-02A
13.790 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A2GAC-001
13.592 МКД
Заштеда -20%
16.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A243U-001
9.592 МКД
Заштеда -20%
11.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL