Барај
%
×
Okaidi new collection
ТЕГЕТ
ТЕГЕТ
ТЕГЕТ
ТЕГЕТ
ТЕГЕТ
ТЕГЕТ
ТЕГЕТ
ТЕГЕТ
GEOX

ТЕГЕТ

Шифра на артикл: M4522ET3048-9058
13.990 МКД
13.990 МКД
9.793 МКД
Заштеда: 4.197 МКД
Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 58
  58
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Бренд GEOX
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24